Movies
Ratings
458
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 3.0