Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0- Mitsuteru Yokohama's Romance of Three KingdomRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5- 14years old, YeongsimRated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 3.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0- Beast Wars: TransformersRated ★ 4.0
- Grappler Baki: Maximum TournamentRated ★ 4.0
- Grappler BakiRated ★ 5.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 5.0
Mr. BogusRated ★ 4.5
Dr. SlumpRated ★ 5.0