Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 2.5