Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
PunchRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 2.0
2012Rated ★ 1.0
SunnyRated ★ 1.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5