Movies
Ratings
178
Finding DoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0