Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5