Movies
Ratings
460
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0