Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 2.5