Movies
Ratings
660
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FalloutRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0