Titles you rated
A MuseRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 0.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5