Titles you rated
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
On AirRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0