Movies
Ratings
48
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
QuickRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5