Titles you rated
- Run HanyRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
The Office Season 7Rated ★ 3.5
The Office Season 6Rated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Buzzer BeatRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5