Titles you rated
Lifting King KongRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0