Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5