Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
The PacifierRated ★ 2.5
Made of HonorRated ★ 3.5
That Thing You Do!Rated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
Cutthroat IslandRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 2.0
The CallRated ★ 3.0
Temple GrandinRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 1.5
16 BlocksRated ★ 2.0