Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5