Series
Ratings
11
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0