Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 0.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 0.5
DaredevilRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0