Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0