Titles you rated
PunchRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5