Titles you rated
ChawRated ★ 1.5
Silent HillRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.5
PietaRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.5
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 2.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 1.5
Air Force OneRated ★ 3.0