Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0- ScryedRated ★ 5.0