Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0