Movies
Ratings
226
MaleficentRated ★ 1.5
The Gifted HandsRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 2.5
ShameRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5