Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0