Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5