Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.5
- iCarlyRated ★ 3.0
- iCarlyRated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 3.5