Titles you rated
JiseulRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0