Movies
Ratings
30
Home AloneRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5