Titles you rated
SullyRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0