Movies
Ratings
50
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0