Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0