Movies
Ratings
1416
HereticRated ★ 4.0
ImmaculateRated ★ 1.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
Love HurtsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
RipplesRated ★ 3.5
Mega CrocodileRated ★ 0.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Beast WithinRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mercy ChristmasRated ★ 1.0
After YangRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5