Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5