Movies
Ratings
131
War HorseRated ★ 4.5
Little BoyRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5