Movies
Ratings
355
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
FlightRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Out LiveRated ★ 2.0
10 MinutesRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.5