Titles you rated
ControllerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
ImpostorRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
In BrugesRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 3.5