Titles you rated
Game ChangeRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 3.0
Life Without PrincipleRated ★ 3.0
Running Out of TimeRated ★ 3.5
ExiledRated ★ 2.5
Mad DetectiveRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 4.0
Blind DetectiveRated ★ 2.0
Drug WarRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0