Movies
Ratings
31
Don JonRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5