Movies
Ratings
727
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The TableRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 1.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0