Series
Ratings
17- New NonstopRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0