Titles you rated
Ocean WavesRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5