Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5