Movies
Ratings
24
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
SawRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5