Titles you rated
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5