Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
RushRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5