Movies
Ratings
204
Into the StormRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Juvenile OffenderRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0