Movies
Ratings
430
The PiperRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5