Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
At Eternity's GateRated ★ 3.0